Виготовлення виробів із пластмас

Наш ливарний цех щомісяця переробляє 25-30 тонн матеріалу. Наші вироби використовуються в автомобільній, електронній, будівельній, побутовій та харчовій промисловості.

Ми працюємо з полімерними матеріалами різних видів: поліпропілен (ПП), полікарбонат (ПК), полістирол (ПС), полівінілхлорид (ПВХ), акрилонітрил бутадієн стирол (АБС-пластик), поліамід (ПА), полібутилентерефталат (ПБТ), поліформальдегід (ПФЛ), поліетилен (ПЕ), застосовуючи високоякісну сировину таких виробників, як SABIC, Bayer, LG.

На вимогу замовника сировину модифікують скловолокном, УФ-стабілізаторами, антипіреновими присадками, які збільшують ударостійкість, атмосферостійкість і вогнетривкість виробу.

Цілодобова робота нашого ливарного цеху дає змогу істотно знизити ціну виробу для замовника за рахунок рахунок економії електроенергії та зменшення технологічних втрат сировини під час запуску обладнання.

Наша незаперечна перевага - наявність власної бази з виробництва технологічного оснащення, яка дає змогу самостійно виготовляти ливарні прес-форми, виконувати їхнє доопрацювання та зміни. Ми здійснюємо необхідне сервісне обслуговування, забезпечуючи повний виробничий цикл від створення ідеї до кінцевого виробу.

Обладнання ливарного виробництва

Ми працюємо на сучасних, якісних і надійних термопластавтоматах: Grantway Machinery К90V-К380 (2008-2011 р. в.), Borche Machinery BT 260 (2008-2013 р. в.), що дає змогу знижувати витрати на обслуговування та амортизацію обладнання. Так ми досягаємо високої продуктивності, при цьому здешевлюючи вартість кінцевих виробів для замовника.

Усі наші термопластавтомати комплектуються гідрообладнанням від провідних європейських виробників - Vickers, Eaton, Bosch, Rexroth.

Якість

Висока якість виробленої продукції досягається завдяки:

  • використання сертифікованої якісної сировини;
  • використання бункерних сушарок і вакуум-завантажувачів;
  • роботі на сучасних термопластавтоматах із комп'ютеризованим контролем усіх заданих параметрів лиття;
  • проведення своєчасного сервісного обслуговування та планового ремонту ливарних прес-форм власного виробництва;
  • навчання та мотивації персоналу;
  • неухильному дотриманню технологічного циклу виробництва і графіка необхідного техобслуговування обладнання;
  • контролю кожної партії продукції, що випускається, на відповідність еталонному зразку.